Hakkımızda

Biz Kimiz?

2009 yılından bu yana faaliyet gösteren SRM Orman Ürünleri, yapısında teknolojinin son gelişmelerini barındıran nitelikli zemin kaplama ürünleri ile sektördeki yerini ve güvenini günden güne sağlamlaştırıyor.

SRM Orman Ürünleri, faaliyet alanının bütününde benimsediği sürdürülebilirlik politikası ve sürdürülebilir ormanların varlığını korumaya gösterdiği özen ile doğayı seven, ondan ilham alan ve ona zarar vermeden üreten bir marka konumundadır.

Türkiye, Ortadoğu ve Orta Asya’daki 120’i aşkın satış noktasıyla dev bir servis ağı oluşturan marka, kaliteli zemin hizmetinin sınırlarını her gün daha da genişleterek “parkeye dair” tüm çağrışımları kendi etrafında şekillendirirken, çalışma odağını da ‘’insana dair” düşüncesi etrafında kuruyor.

Misyon & Vizyon

Ürünlerimizi kişiselleştirmek için her zaman tüm ihtiyaçları dinleriz . Felsefemiz, eski el işçiliğin kalitesini, modern ve yaratıcı bir yaklaşımla harmanlayıp yıllar boyunca koruduğumuz gerçeğidir.

İşlem yöntemleri geçmişe göre değişmiş ve gelişmiş olmasına rağmen, bu değerli malzemeye duyduğumuz sevgi geçmişten günümüze değişmeden kalmıştır ve bu tutku ürettiğimiz ahşap ürünlerimizi zenginleştirmemizi sağlamıştır.

Güvenilirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını esas alarak, kendi doğrularımız çerçevesinde sektörümüzde aranan bir marka olarak kalmak ve yenilikçi ruhumuzla istikrar içinde büyüyen bir şirket olarak uluslararası pazardaki yerimizi güçlendirmek ve uzun vadede kalıcı olmasını sağlamak.